ПАСПОРТИЗАЦІЯ МІСЦЬ ВИДАЛЕННЯ ВІДХОДІВ

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Відповідно до статті 33 Закону України «Про відходи», на кожне місце видалення відходів (МВВ) складається спеціальний паспорт, в якому зазначаються найменування та код відходів (згідно з державним класифікатором відходів), їх кількісний та якісний склад, походження, а також технічні характеристики місць видалення і відомості про методи контролю та безпечної експлуатації цих місць.

Видалення і зберігання відходів здійснюється в спеціальних місцях, які визначені і відведені органами місцевого самоврядування з урахуванням вимог природоохоронного і земельного законодавства, при наявності відповідних дозволів, в яких зазначається об’єм відходів відповідно встановленим лімітам, а також умовам їх зберігання. Постанова Кабінету Міністрів України від 3 серпня 1998 року № 1216 «Про затвердження реєстру місць видалення відходів», а також Наказ Міністерства охорони навколишнього середовища від 14. 01. 1999 № 12 «Про затвердження Інструкції про зміст і складання паспорту місць видалення відходів» обумовлюють необхідність розробки паспорта місць видалення відходів (МВВ).

Спеціальний паспорт місця видалення відходів складається власником МВВ відповідно до Інструкції. Дані паспорта МВВ, після його затвердження і присвоєння реєстраційного номера, вносяться до реєстру місць видалення відходів відповідно до Порядку ведення реєстру місць видалення відходів. До місць видалення відходів прирівнюються місця довгострокового (понад 2 роки) зберігання відходів. Паспорт складається за матеріалами інвентаризації МВВ на підставі всього комплексу наявної інформації, включаючи вихідні дані проектів, матеріали виробничої паспортизації відходів (що утворювалися і видалялися), дані карток і відомостей прибутково-видаткових документів, дані моніторингу та спеціальних робіт, відомості спеціально уповноважених органів виконавчої влади у сфері поводження з відходами, матеріали постійно діючих комісій з питань поводження з безхазяйними відходами при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. За відсутності потрібних даних щодо МВВ власник МВВ здійснює на вимогу місцевої державної адміністрації потрібний обсяг досліджень, робіт чи спостережень, достатніх для кладання паспорта МВВ. Обсяг і терміни проведення відповідних робіт погоджуються з місцевою державною адміністрацією, відповідальною за ведення реєстру МВВ, а також з органом Мінекобезпеки на місцях. Щодо безхазяйних відходів додаткове обстеження для отримання потрібної інформації здійснюється за дорученням місцевої державної адміністрації.
Власники МВВ несуть відповідальність за достовірність і повноту інформації, наведеної в паспорті.

Після складання поспорта власник МВВ погоджує його з відповідними організаціями згідно з Порядком ведення реєстру місць видалення відходів, зокрема, надсилає проект паспорта до органів МОЗ, Мінпраці та Держбуду на місцях, а також до відповідних організацій, що належать до сфери управління Мінекоресурсів і Дерржводгоспу. Після погодження проектів паспортів власники МВВ передають їх на розгляд органів Мінекоресурсів на місцях (державне управління охорони навколишнього природного середовища в Тернопільській області), які розглядають їх у двотижневий термін. У разі погодження проекту паспорта МВВ органи Мінекоресурсів на місцях ставлять у ньому відмітку (штамп, печатку). У разі відхилення проекту паспорта на адресу власника МВВ надсилається лист з обгрунтуванням причин відхилення і встановлення терміну повторного подання такого проекту.


Погоджені паспорти МВВ надсилаються на затвердження та включення до реєстру обласній державній адміністрації. Кожному МВВ присвоюється реєстраційний номер та фіксується дата реєстрації. Оригінал паспорта повертається власнику МВВ, а копії – органу Мінекоресурсів та обласній державній адміністрації.

Щорічно паспорти МВВ підлягають перегляду за результатами спостережень, контрольних замірів, додаткових робіт тощо і погоджуються органами Мінекоресурсів на місцях. У разі необхідності за рішенням місцевих державних адміністрації може здійснюватись позачергове уточнення даних паспортів МВВ.

 

Останнє редагування Понеділок, 08 липня 2013 15:08

Перехід на сайт

Презентація підсумків реалізації проекту МРГ II

Контакти

Кременецька районна рада

Адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46

Факс: +38 (03546) 2-51-38

Календар

« Червень 2016 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Відвідувачів на сайті

2475839
Сьогодні
Вчора
Тиждень
Місяць
Уся статистика
1590
4784
27451
108419
2475839

Яндекс.Метрика Каталог веб ресурсів Тернопільщини Rada.info Счетчик тИЦ и PR

адреса: вул. Шевченка, 56, м. Кременець, Тернопільська обл., 47003
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
тел.: +38 (03546) 2-51-48, 2-51-46
факс: +38 (03546) 2-51-38

2011 - 2013. Всі права захищено © Кременецька районна рада

Login or Register